Telefonické dotazy a poptávky vyřizujeme pouze v době 10-15 hodin. Přednostně nás prosím kontaktujte e-mailem: servis@hpsano.cz. Děkujeme.

byla založena roku 1996 jako obchodně servisní firma. Významný rozvoj společnosti v oblasti servisu nastal v roce 2005, kdy byla uzavřena dohoda s obchodním řetězcem Hornbach o zajišťování záručního servisu značek MAC ALLISTER, FERM a PATTFIELD pro Českou a Slovenskou republiku.

Díky kladným referencím s poskytováním servisních služeb jsme se stali autorizovaným servisem společností MTD, která je jedním z největších výrobců zahradní techniky na světě a jejich značek jako jsou Wolf Garten, Cub Cadet. Později byla uzavřena dohoda o záručním servisu malé stavební techniky Zipper a od roku 2014 s dalším významným výrobcem TTI pro jejich značky Ryobi, AEG Powertools a Homelite. Následně jsme rozšířiili servis o stroje LUX TOOLS. Od roku 2019 provádíme záruční opravy značky POWERWORKS.

V současné  době firma pro svoji činnost využívá prostory o celkové ploše 1100m2 v provozovně v Letovicích. Zde je umístěn i sklad originálních nebo ověřených náhradních dílů pro většinu běžně dodávaných značek  zahradní techniky v ČR a SR.